You are not logged in.

Dear visitor, welcome to FORUM OWCZARKA BELGIJSKIEGO. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Kiara

hiper belgomaniak

• wbb.thread.starter

Occupation: nauczyciel

• Send private message

1

Monday, June 29th 2009, 9:29am

Czy ktos wie cos na temat szwedzkich karm Husse?

Jaka to "polka" karm? Czy ktos nimi karmil?

masm

hiper belgomaniak

• Send private message

2

Monday, June 29th 2009, 6:01pm

my mokrą, kupioną na SŁowacji - mały wcinał az mu się uszy trzęsły, myślę ze można ją porównać z Bozitą. Podoba mi się w obu tych karmach domieszka mięs "egzotycznych" - łosoś, łoś itp

Suchą też zjadł, ale to była mała próbeczka, więc nic więcej nie powiem
Kocham Ugha!!!

"Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy."

Edward Abbey

ruda-l

belgomaniak

• Send private message

3

Monday, June 29th 2009, 11:08pm

ja od początku karmię Zeldę Bozitą. Puszki wcina na poczekaniu, obecnie ze szczupakiem, suche do tej pory też zjadała, ale powoli buntuje sie w stosunku do suchych. Karmy wydaja m się bardzo dobre, zjadda porcje lub nawet troche mniej, nie pije po nich bardzo dużo wody i sa w nich swietne smakole za którymi przepada i ona i zaprzyjażnione futrzaki maja tylko 5 % tłuszczu,

Zahir

hiper belgomaniak

• Send private message

4

Tuesday, June 30th 2009, 9:37am

Ja dostałam Husse w Rzeszowie, ale nie wypróbowałam - zawiera zboża - dla Zahira odpada. Kilka osób na tych zawodach bardzo ją chwaliło. Mówili, że nowa w Poslce, dlatego jeszcze mało znana i dlatego jeszcze się nie zepsuła, tak jak inne karmy. Ale to informacje z drugiej ręki :)
EVEREST szczyt porozumienia - nowopowstały ośrodek szkolenia psów na Śląsku - zapraszam do zapoznania się ze stroną internetową: www.dogeverest.pl i aktualnościami na profilu facebookowym: http://www.facebook.com/pages/Everest-sz…9131452?fref=ts Pozdrawiam! Agnieszka Pache :)

Grzegorz

belgomaniak

Occupation: Kierownik

• Send private message

5

Friday, August 21st 2009, 8:39pm

Od paru miesiecy karmie moje maliniaki husse a wiec dla szczeniat podaje valpa i szczeniory wcinaja , dla aktywnych polecam pro extra 20kg worek pies uwielbia te karme noi na mniej aktywnych pro też 20kg.
Narazie jestem z tych worków husse karmy zadowolony ceny maja bardzo ciekawe dla hodowców i rabaciki :) .
www.husse.pl

marion33

belgomaniak

Occupation: pielęgniarka

• Send private message

6

Saturday, August 22nd 2009, 10:28am

Mój maluch tez jest na karmie firmy husee dla szczeniat i wcina az mu uszy podskakuja.Tym byl karmiony u hodowcy i u mnie tez ma to samo

Bożena

początkujący belgomaniak

• Send private message

7

Sunday, August 23rd 2009, 9:59pm

Moje pieski też od ok. miesiąca wcinają Husse - Aslan przez pierwszy rok jadł Eukanubę, a gdy pojawiła się Jazzi, która była na Royalu, oboje zaczęli dostawać Royal Canin. Jazz skończyła rok i trochę się znudzili Royalem, więc spróbowałam Husse. Aslan dostaje Pro EXtra, Jazz - Valp 2. Na razie jestem zadowolona - sierść i kupki OK ! Koteczka też dostaje kocie Husse.
Bożena

masm

hiper belgomaniak

• Send private message

8

Monday, May 17th 2010, 10:56pm

czy ktoś ma doświadczenie z Premium PRIMA? - moje chłopaki od ok tygodnia są na niej - nie powiem jedzą ze smakiem (i dyskretnym dodatkiem puszki) - ale to co mnie niepokoi to liczba i objętość stolca - mam wrażenie, że objętość wejścia i wyjścia jest porównywalna i dodatkowo straszne gazy.... Takich sensacji nie było nawet gdy okazyjnie zjadały pewną karmę polecaną przez najlepszych hodowców. Ktoś ma jakieś doświadczenie?
Kocham Ugha!!!

Edward Abbey

MonikaSz

hiper belgomaniak

Occupation: Hydrotechnik

• Send private message

9

Tuesday, May 18th 2010, 8:54am

Suke mam na Prima Plus i powiem szczerze, ze bardzo mi pasuje - niewielka wielkosc kupali, brak efektow dzwiekowych, ladna siersc ... Poczatkowo zastanawialam sie nad zwykla Light, ale jeden z hodowcow zasugerowal mi, ze jak kupowac, to tylko z 'serii' Super Premium, ktore wg niego sa lepszej jakosci, poniewaz opieraja sie na miesie, a nie tylko na maczkach. Z tego co zerknelam na ilość bialka i tluszczu, to Prima Plus jak i Premium Prima maja identyczna ilosc.

Kiara

hiper belgomaniak

• wbb.thread.starter

• Send private message

10

Tuesday, May 18th 2010, 9:06am

Ja probowalam Husse i odradzam. Karma jest smakowo bardzo dobra, bo smakuje nawet niejadkom, ale moje psy, ktore normalnie robia kupe raz dziennie na tej karmie robily 3, 4 razy i to oooooogromne kupiska!!!

Poza tym po czasie sie dowiedzialam, ze pewna hodowla skarmiala ta karma i psy po jedzeniu jej ok roku WSZYSTKIE dostaly uczulenia.

MonikaSz

hiper belgomaniak

• Send private message

11

Tuesday, May 18th 2010, 10:03am

Beata - a którą karmę dawałaś dziewczynom ? Być może to kwestia indywidualna ...

Kiara

hiper belgomaniak

• wbb.thread.starter

• Send private message

12

Tuesday, May 18th 2010, 10:21am

Dawalam Super Premium Optimal

masm

hiper belgomaniak

• Send private message

13

Tuesday, May 18th 2010, 10:25am

Ja probowalam Husse i odradzam. Karma jest smakowo bardzo dobra, bo smakuje nawet niejadkom, ale moje psy, ktore normalnie robia kupe raz dziennie na tej karmie robily 3, 4 razy i to oooooogromne kupiska!!!

Poza tym po czasie sie dowiedzialam, ze pewna hodowla skarmiala ta karma i psy po jedzeniu jej ok roku WSZYSTKIE dostaly uczulenia.
Kiaro - dokładnie to samo - Ugho - o którego życiu powietrzem pisałam nie raz nie dwa - nagle wcinał po 2x dziennie, a na "sracer" domagał się....., dziś i w nocy musiał. Jestem przerażona - chyba im odstawię, albo będę mieszać.

Ale co ciekawe na Valpie (szczeniaki i suki karmiące - tych objawów nie ma)
Kocham Ugha!!!

Edward Abbey

fankafanty

przyglądający się

• Send private message

14

Tuesday, May 18th 2010, 10:55am

Moje obie dziewczyny są na suchej Husse od ok pół roku. Wcześniej dostawały Pro Ekstra a teraz Pro bo im się po zimie trochę przytyło :love: Żadnych sensacji żołądkowych nie mają a kupki "palce lizać" :D Ale nie mogę powiedzieć żeby się specjalnie na żarcie rzucały ?( Może to bardzo osobnicze reakcje ?(

masm

hiper belgomaniak

• Send private message

15

Tuesday, May 18th 2010, 11:30am

?( Może to bardzo osobnicze reakcje ?(
albo zależna od typu karmy.... :pump:
Kocham Ugha!!!

Edward Abbey

Grzegorz

belgomaniak

Occupation: Kierownik

• Send private message

16

Tuesday, May 18th 2010, 5:12pm

Husse jakościowo sie ponoć popsuł ja wcześniej także karmiłem szczeniaki
Premium / Karma Valp Maxi i valpem to szczenięta miały biegunkę sensacje żołądkowe.
Pro i pro extra także albo pies miał zbyt duże kupy 4 razy dziennie i dodatku
bąki se psy po niej puszczały.

Wczesniej nie było problemów z ta karma nie wiem czemu się pogorszyła.

Teraz jej nie polecam

Ina

hiper belgomaniak

• Send private message

17

Tuesday, May 18th 2010, 6:10pm

Moje odczucia co do tej karmy sa podobne :girl_to_take_umbrage: Tzn moje suki jednocześnie zastrajkowały i odmówiły jedzenia suchej karmy więc zachęcona dobrymi opiniami w necie kupiłam po worku Husse-Valpa dla Funny i Super Premium Optimal dla Phoebe. Ze smakiem jadły ją przez kilka dni, potem zainteresowanie zmalało, pojawyły się bąki i spore kupki... te ostatnie z czasem się trochę unormowały, ale i tak zachwycona karmą nie jestem... Wracamy do Pro Plana.

Odnośnie pogorszenia jakości-dystrybutor, który przywoził do nas karmę, wspominał, że produkcję ze Szwecji przeniesiono do Belgii... podobno jakośc miała się poprawic, a jest, jak widac, odwrotnie... :thumbdown:

masm

hiper belgomaniak

• Send private message

18

Tuesday, May 18th 2010, 9:49pm

zostało jeszcze 2/3 worka dla dorosłych, jednak będę się z Husse wycofywać - porażka, przy Valpie nie widzę na razie problemów
Kocham Ugha!!!

Edward Abbey

MonikaSz

hiper belgomaniak

• Send private message

19

Tuesday, May 18th 2010, 9:53pm

Odnośnie pogorszenia jakości-dystrybutor, który przywoził do nas karmę, wspominał, że produkcję ze Szwecji przeniesiono do Belgii... podobno jakośc miała się poprawic, a jest, jak widac, odwrotnie... :thumbdown:
Będę musiała podpytać. Szczerze mówiąc obstawiałam, że jak karma produkowana w Szwecji, to jest w miarę wiarygodna ... No nic - w maju otwieram kolejny worek, zobaczymy czy będą jakieś negatywne zmiany. Mam nadzieję, że nie ...

Bożena

początkujący belgomaniak

• Send private message

20

Sunday, May 23rd 2010, 3:43pm

My też wycofaliśmy się z Husse - Jazzka już wcześniej odmówiła jedzenia tej karmy, natomiast Aslan miał problemy trawienne - strasznie bączył (wieczorem nie szło z nim wysiedzieć) i miał nieciekawe stolce. Obecnie Jazzka jest znowu na Royalu, zaś Asio - Eucanuba Sensitive Digestion, żeby mu uspokoić brzuszek. Ostatniego opakowania Husse nawet nie podaliśmy im do końca.
Bożena